Načítání ...
Ořešská 873, 155 00 Praha 5
Po - Pá : 08:00 - 18:00
+420 607 943 174

Život na závodních kolbištích aneb několik praktických tipů na vylepšení bydlení

3.10.2022

Pokud jste se rozhodli pořídit obytný kamion pro vás a koně nebo koňské auto a za něj zapřáhnete karavan, rozhodně se obraťte na nás.

Hykro je firma s mnohaletými zkušenostmi, k zákazníkům přistupujeme individuálně a vždy se snažíme vymyslet nejlepší řešení, díky kterým bude váš život na cestách jednodušší a pohodlný.

Nový segment koňských kamionů, aut a přepravníků nabízí nespočet možností. Vybere si každý. Pokud koňské auto nenabízí obytný prostor, vybereme vám vhodný karavan, který jednoduše zapřáhnete za auto.

Přinášíme vám několik zajímavých tipů a vychytávek pro koňaře na cestách:

Pořiďte si s sebou rohožku. Ano, čtete správně 😁 Bláto je téměř celoroční nepřítel a pokud se rychle chystáte na start a není čas se přezout, kvalitní rohožka zachytí při vstupu do obytného prostoru nečistoty.

Solární energie – mít svůj vlastní zdroj se vyplácí! Nejste závislí prakticky na nikom a na ničem, velký bonus na cestách.

Pořiďte si odvlhčovač vzduchu. Obytný prostor bude teplejší a útulnější. Podzimní i jarní chladné dny, kdy se po závodu vrátíte promrzlí nebo zmoklí, budou jistě výrazně příjemnější v pohodlí a teple.

Zařiďte si prostor dle svých přání. Většina závodníků žije více času na cestách než doma, proto neváhejte investovat do výběru vkusného a praktického nábytku, abyste se cítili jako doma.

Pokud se účastníte vícedenní akce, je skvělé jít si na chvilku odpočinout nebo zdřímnout do vaší ložnice na cestách Rozhodně doporučujeme zainvestovat do možnosti přespání i pro více pasažérů. Můžete tak s sebou vzít celou rodinu a užít si závody společně.

Vybavte si obytný prostor vhodnými doplňky pro camping a vaření, nabízíme široký výběr nádobí i dalších spotřebičů, díky kterým nebudete potřebovat utrácet peníze v restauracích.

Mějte na paměti jednu věc! I když je počáteční investice do kamionu pro koně nebo karavanu navíc vyšší. V budoucnu ušetříte peníze a získáte naprostou nezávislost na ubytovacích zařízeních.